ART / Lithographs / Litograph in colors 13253218
*
nr 1325 3218
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. PT, signed, Skogsbacke. Subject: 42x50,
LITOGRAPH IN COLORS, PT, Signerad, Skogsbacke. Motivet: 42x50 cm
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday May 11 2020
at 20:49:22
- Bid history
Time
Bidder
Bid
5/5 19:05:44
1
100 kr
6/5 20:36:04
2
150 kr
10/5 11:36:46
3
500 kr
10/5 12:48:05
2
300 kr
10/5 12:48:05
3
350 kr (Robot)
10/5 12:49:53
2
400 kr
10/5 12:49:53
3
450 kr (Robot)
10/5 22:43:17
4
500 kr
10/5 22:43:17
3
500 kr (Robot)
11/5 10:01:32
3
600 kr
11/5 20:28:35
4
700 kr
11/5 20:44:22
5
Vinnande bud
11/5 20:44:53
5
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skogsbacke svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
9035 WATERCOLOUR
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. Signed, familj..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:57
*
Thage Nordholm
Läs om budbetjänten
nr 1325 3218
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. PT, signed, Skogsbacke. Subject: 42x50,
LITOGRAPH IN COLORS, PT, Signerad, Skogsbacke. Motivet: 42x50 cm
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 800 |
Auction date: |
Monday May 11 2020 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
5/5 19:05:44 | 1 | 100 kr |
6/5 20:36:04 | 2 | 150 kr |
10/5 11:36:46 | 3 | 500 kr |
10/5 12:48:05 | 2 | 300 kr |
10/5 12:48:05 | 3 | 350 kr (Robot) |
10/5 12:49:53 | 2 | 400 kr |
10/5 12:49:53 | 3 | 450 kr (Robot) |
10/5 22:43:17 | 4 | 500 kr |
10/5 22:43:17 | 3 | 500 kr (Robot) |
11/5 10:01:32 | 3 | 600 kr |
11/5 20:28:35 | 4 | 700 kr |
11/5 20:44:22 | 5 | Vinnande bud |
11/5 20:44:53 | 5 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skogsbacke svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
9035 WATERCOLOUR
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. Signed, familj..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:57